.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДУРЕКС ЏИНС 12/1

SKU: 34570103
Достапност: На залиха
483 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Дурекс кондоми со уникатно позиционирани испакнати точки и набори со специјално дизајниран облик.Точките овозможиваат стимулација на двата партнера.Дијаметр 66ммдерматолошки тестирани 100%
100% Latex
5 години
Да се чува на суво место подалеку од сончева светлина
Рекит Бенкизер - Полска
Меркур Трејд

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*