.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДУНИ СВЕЌИ БЕЛИ

SKU: 39110729
Достапност: На залиха
312 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Свеќа Антик 250 х Ø22 мм, бела: Време на горење: 6 часа;
Бренд: Дуни; ЕCOECHO; Материјал: 100% Стеарин; RAL сертификат
неограничен
На суво место
Дуни АБ, бокс 237, Малме Шведска
Интер Касто дооел Скопје, ул.Теодосиј Гологанов бр.28,1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*