.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДУНИ САЛФЕТИ 40Х40 3СЛ. 20/1 ЗЛАТНО

SKU: 31041358
Достапност: На залиха
255 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Декоративни салвети за сервирање
Бренд: Дуни;Тип на материјал: Тисју хартија;Димензии:40х40см; Трослојни; FSC сертифицирани
неограничен
На суво место
Дуни АБ, бокс 237, Малме Шведска
Интер Касто дооел Скопје, ул.Теодосиј Гологанов бр.28,1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*