.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДУНИ САЛФЕТИ 24Х24 3СЛ.20/1 ШАРМ КРЕМ

SKU: 31041352
Достапност: На залиха
92 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Декоративни салвети за сервирање
Бренд: Дуни, Тип на материјал: Тисју хартија;Димензии:24х24см; Трослојни; FSC сертифицирани
неограничен
На суво место
Дуни АБ, бокс 237, Малме Шведска
Интер Касто дооел Скопје, ул.Теодосиј Гологанов бр.28,1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*