.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДУНИ САЛФЕТИ ДРИМ ДОТС 33*33, 20/1

SKU: 31041306
Достапност: На залиха
139 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Декоративни салвети за сервирање
Бренд: Дуни, Тип на материјал: Тисју хартија;Димензии:33х33см; Трослојни; FSC сертифицирани
неограничен
На суво место
Дуни АБ, бокс 237, Малме Шведска
Интер Касто дооел Скопје, ул.Теодосиј Гологанов бр.28,1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од РОСА 1.5Л

РОСА 1.5Л

29 ден
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

26 ден
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

20 ден
Слика од РОСА ВОДА НЕГАЗИРАНА СТАКЛО 0.75Л

РОСА ВОДА НЕГАЗИРАНА СТАКЛО 0.75Л

59 ден