.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДУНИ САЛВЕТИ ТИСЈУ 33*33СМ, 3СЛ, 50/1 БОРДО

SKU: 31041339
Достапност: На залиха
162 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Основни, функционални, економични салвети за сервирање
Бренд: Дуни; ЕCOECHO; Димензии: 33х33см; Трослојни: FSC сертифицирани; OK Compost, OK Compost Home
неограничен
На суво место
Дуни АБ, бокс 237, Малме Шведска
Интер Касто дооел Скопје, ул.Теодосиј Гологанов бр.28,1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*