.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДУНИ ПЛАСТИЧНИ ЧАШИ ЗА ВИНО 15ЦЛ,12/1

SKU: 32080279
Достапност: На залиха
267 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Транспарентна пластична чаша за вино
Бренд: Дуни ; Волумен: 15 цл; Материјал: ПС; Основна боја: Транспарентна
неограничен
На суво место
Дуни АБ, бокс 237, Малме Шведска
Интер Касто дооел Скопје, ул.Теодосиј Гологанов бр.28,1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*