.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДУНИ ПЛАСТИЧНА ЧАША КУПЕ КРИСТАЛО 260МЛ 20/

SKU: 32120117
Достапност: На залиха
249 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Транспарентна десертна пластична чаша
Бренд: Дуни ; Волумен: 260 мл; Материјал: ПС; Основна боја: Транспарентна
неограничен
На суво место
Дуни АБ, бокс 237, Малме Шведска
Интер Касто дооел Скопје, ул.Теодосиј Гологанов бр.28,1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*