.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДУНИ ЕЛЕГАНС СЕРВИЕТИ ЛИЛИ ШАМПАЊ 40X40 10/1

SKU: 31040862
Достапност: На залиха
262 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Уникатна рељефна текстура и сјај, совршени за свечени пригоди. Висок степен на апсорпција
Бренд: Дуни; Тип на материјал: Elegance®; Димензии:40х40см; FSC сертифицирани
неограничен
На суво место
Дуни АБ, бокс 237, Малме Шведска
Интер Касто дооел Скопје, ул.Теодосиј Гологанов бр.28,1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*