.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДУНИЦЕЛ НАДЧАРШАВ 84Х84СМ,6

SKU: 31040052
Достапност: На залиха
99 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Декоративен, практичен, хигиенски. Ги заштитува и истакнува масата или чаршавот
Бренд: Дуни;Тип на материјал: Dunicel®; Димензии:84х84см; FSC сертифициран
неограничен
На суво место
Дуни АБ, бокс 237, Малме Шведска
Интер Касто дооел Скопје, ул.Теодосиј Гологанов бр.28,1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*