.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
50 Поени

ДУЕЛ ОМЕКНУВАЧ МИДНАЈТ ПЕШН 1900МЛ

SKU: 30310275
Достапност: На залиха
239 ден 190 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Омекнувач за алишта
Состав: 5-15% катјонски сурфактанти. Содржи конзерванси (Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone), мирис, Hexyl Cinnamal, Linalool, Geraniol. Содржи Benzyl Salicylate, Tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes, Butylphenyl Methylpropional
18 месеци од датумот на производство
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Беохемија - Србија
Колид С Тим

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*