.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДУЕЛ ОМЕКНУВАЧ ЛОТУС 1900МЛ

SKU: 30310185
Достапност: На залиха
239 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ДУЕЛ ОМЕКНУВАЧ ЗА АЛИШТА ЛОТУС 1900МЛ
5-15% КАТЈОНСКИ СУРФАКТАНТИ,КОНЗЕРВАНСИ( BENZISOTHIAZZOLINONE,METHYLISOTHIAZLINONE), МИРИС,BENZYL SALICYLATE,TETRMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,BUTYPHENYL METHYLPROPIONAL
18 МЕСЕЦИ ОД ДАТУМОТ НА ПРОИЗВОДСТВО ОЗНАЧЕН НА АМБАЛАЖАТА
ДА СЕ ЧУВА НА ТЕПЕРАТУРА ОД +2C ДО +25C
БЕОХЕМИЈА ДОО, БЕЛГРАД, Р.СРБИЈА
КОЛИД С ТИМ ДООЕЛ, КОЛЕШИНО БР.6, СТРУМИЦА, РМ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од АЛПСКО МЛЕКО 0.5% ММ 1Л

АЛПСКО МЛЕКО 0.5% ММ 1Л

68 ден
Слика од СУТАШ МЛЕКО 3.2 % MM 1Л

СУТАШ МЛЕКО 3.2 % MM 1Л

55 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА ГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА ГАЗИРАНА 1.5Л

23 ден
Слика од ЗБРЕГОВ ТРАЈНО МЛЕКО 0.9%ММ ЛАЈТ СО ЧЕП 1Л

ЗБРЕГОВ ТРАЈНО МЛЕКО 0.9%ММ ЛАЈТ СО ЧЕП 1Л

52 ден