.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДУЕЛ ДЕТЕРГЕНТ ЈОРГОВАН 3КГ

SKU: 30110281
Достапност: На залиха
245 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

детергент за перење алишта
5% анјонски сурфактанти, 5% не-јонски сурфактанти, зеолит,поликарбоксилати, сапун 5-15%, фосфонати, избелувачи на база на кислород, ензими, парфеми,Хексил Цинамал, Бутилфенил,Метилпропионал, Алфа-изометси лонон, оптичко белило
 18 месеци од датумот на производство
 На собна температура
 Беохемија Доо - Србија
 Колид С Тим

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*