.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДР ШОЛ СПРЕЈ ДЕЗОДОРАНС ЗА ЧЕВЛИ 150МЛ

SKU: 35500164
Достапност: На залиха
269 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Дејствува против потење и ги одржува стапалата суви
Аlcohol denat,Butane,Isobutane,Propane,TriclosanParfum,Dichlorophene
2 години од датумот на производство
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Reckitt Bankiser plc
Merkur Trejd Bitola

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*