.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДР ШОЛ ГЕЛАКТИВ СЕКОЈДНЕВНИ ВЛОШКИ ЗА ЖЕНИ

SKU: 35500181
Достапност: На залиха
949 ден 550 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ДР ШОЛ ГЕЛАКТИВ СЕКОЈДНЕВНИ ВЛОШКИ ЗА ЖЕНИ

Опис на производ: Влошки со ергономски дизајн,прилагодливи на човечкото стапало, во кој е инкомпониран гел ,кој овозможува ефективна заштита и амортизација на стапалото при секојдневните активности.Големината на влошките се приспособуваат со сечење на испрекинатите линии кои се наоѓаат на горната страна.За подобри резултатите Гелатив  влошките треба да се замени со онаа од чевлите со гел страната надолу.

Состав: Get Active

Начин на чување: Амбиентална температура и суво место

Производител: Reckitt plc

Увозник/Дистрбутер: Меркур Трејд Битола ул.Питу Гули бр.47 Битола 

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*