.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДР ШОЛ ГЕЛАКТИВ ВЛОШКИ ЗА СПОРТ ЖЕНИ

SKU: 35500185
Достапност: На залиха
949 ден 550 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ДР ШОЛ ГЕЛАКТИВ ВЛОШКИ ЗА СПОРТ ЖЕНИ

Опис на производ: Влошки со ергономски дизајн,прилагодливи на човечкото стапало, во кој е инкомпониран гел ,кој овозможува ефективна заштита и амортизација на стапалото при спортски  активности.Големината на влошките се приспособуваат со сечење на испрекинатите линии кои се наоѓаат на горната страна.За подобри резултатите Гелатив  влошките треба да се замени со онаа од чевлите со гел страната надолу.

Состав: Gel Active

Начин на чување: Амбиентална температура и суво место

Производител: Reckitt plc

Увозник/Дистрибутер: Меркур Трејд Битола ул.Питу Гули бр.47 Битола 

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*