.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДР БЕКМАН ЧИСТАЧ ЗА СТАКЛО КЕРАМИЧКИ ПЛОТНИ 250МЛ

SKU: 31100144
Достапност: На залиха
239 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

средство за чистење на стаклокерамички плочи на шпорети и стакло на рерни до висок сјај›5% aнјонски активни материи,парфем,цитрусна киселина6 години од датум на производствоДа се чува на суво и темно местоДелта Пронатура, ГерманијаТрејдек дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*