.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДР.БЕКМАН МАРАМИЦИ ЛОВЕЦ НА БОИ 24/1

SKU: 31600118
Достапност: На залиха
239 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

микрофибер марамчиња обложени со хемиска супстанца која има способност да ги апсорбира ослободените текстилни бои од алиштата во текот на нормален циклус на перење во веш машинамикрофибер 5 години од датум на производствона суво и темно местоДелта Пронатура, ГерманијаТрејдек дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*