.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕФОН.

SKU: 44080516
Достапност: На залиха
109 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Држач за телефон, прикладен за во автомобил, или во канцеларија. Димензии 7х14см
Хартија, пластика, гума
неограничен
На суво и чисто место, подаледку од влага и вода
Масориенте. НР Кина
Симпл Трејд М

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*