.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДРВЕНИ СЛОЖУВАЛКИ МАЛИ

SKU: 36041069
Достапност: На залиха
75 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Детска играчка,дрвена сложувалка. димензии на играчка 15х15см
Дрво, најлон
неограничен
На суво и чисто место, подаледку од влага и вода
Масориенте. НР Кина
Симпл Трејд М

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*