.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДОН КАФЕ МОМЕНТ 2X200 ГР+ШОЉА ГРАТИС

SKU: 03210247
Достапност: На залиха
165 ден 145 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ДОН КАФЕ МОМЕНТ 2X200 ГР+ШОЉА ГРАТИС

 

Состав: Екстра фино мелено традиционално црно кафе. Керамичка шоља.

Рок на употреба: 18 месеци

Начин на чување: Да се чува на суво и ладно место. По отворањето на кесичката препорачливо е содржината да се чува во затворен сад.

Производител: Штраус Адриатик д.о.о.

Увозник/Дистрибутер: Гемак Траде Скопје, ул. Гоце Делчев бр.11, ламела А, 3 кат, тел.023137500

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*