.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
45 Поени

ДОМЕСТОС ДУО ПАВР 5 ОКЕАН

SKU: 31100204
Достапност: На залиха
189 ден 169 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Доместос ВЦ освежувачSodium Dodecylbenzenessulfonate,Sodium Lauryl Sulfate13 meseciДа се чува подалеку од дирекна сончева светлинаUnileverKola Dooel

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*