.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДОКТОРС МАЏУН ОД ГРОЗЈЕ 340 Г

SKU: 03600030
Достапност: На залиха
169 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Маџун од грозје
Ладно цеден 100% екстракт од грозје. Природно ферментиран.
3Години.
Да се чува на суво место, надвор од дофат на деца
АКДЕНИЗ Груп
Бизнис Хаус ДООЕЛ - Ресен

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*