.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДОВЕ ДРАЈ ОИЛ САПУН 100ГР

SKU: 29010383
Достапност: На залиха
39 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ДОВЕ ДРАЈ ОИЛ САПУН 100ГРSodium Lauroyl Isethionate,Stearic acid,Sodium Palmate,Sodium Stearate,Aqua,Sodium isetionate,Lauric Acid,Sodium C14-16 Olefin Sulfonate,Sodium Palm Kernelate,Argania spinosa Kernel,Heliantus annus Seed Oil,Glycerin,Parfum,Sodium Chloride,Dipropilene Glycol,PropyleneGlycol,Sodium benzoate,Zink Oxide,Tetrasodium EDTA,Tetrasodium Etidronate,Benzyl alcohol,Geranoil,Hexyl Cinnamal,Limonene,Linalool,CI 15985,CI 19140,CI 77891 nad 36 meseciДа се чува на суво место, подалеку од дирекна сончева светлинаUnileverKola

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 0.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 0.5Л

14 ден
Слика од ЛЕБ СО СУСАМ

ЛЕБ СО СУСАМ

28 ден
Слика од БАНАНИ КГ (Р)

БАНАНИ КГ (Р)

53 ден
Слика од МАРС СЛАДОЛЕД КИНГСИЗЕ 70МЛ

МАРС СЛАДОЛЕД КИНГСИЗЕ 70МЛ

15 Поени
50 ден 45 ден