.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДОА ТЕЧЕН ДЕТЕРГЕНТ ЗА САДОВИ ЛИМОН 750 МЛ

SKU: 30520139
Достапност: На залиха
39 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Течен детергент за садови

5-15% Анјонски сурфактант, <5% Нејонски сурфактант, <5% Метилхлороизотијазолинон, Метилизотијазолинон, Д- Лимонен, CI 19140.

24 месеци

Да се чува подалеку од прехранбени производи. Да не се употребува за чистење на раце, лице, тело и прехранбени производи. Доколку има потреба од медицинска помош чувајте ја амбалажата. Избегнувајте долготраен контакт со средството

Ендекс

Рамстор Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.75L

КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.75L

69 ден
Слика од ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

150 ден
Слика од КОЖУВЧАНКА 1.5Л

КОЖУВЧАНКА 1.5Л

22 ден
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

27 ден