.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДОА СРЕТСТВО ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ПОВРШИ. БЕЛ ЦВЕТ 1000МЛ

SKU: 30620449
Достапност: На залиха
59 ден 49 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Универзално сретство за површини

<5% Нејонски сурфактант, <5% Метилхлороизотијазолинон, Метилизотијазолинон, <5% Парфем, CI 45100, CI 14720, CI 19140.

24 месеци

Да се чува подалеку од прехранбени производи. Да не се употребува за чистење на раце, лице, тело и прехранбени производи. Доколку има потреба од медизинска помош чувајте ја амбалажата. Избегнувајте долготраен контакт со средството. Во случај на несакано проголтување веднаш обратете се на лекар. Да се чува подалеку од деца. Употребувајте заштита за очи/ лице.

Ендекс

Рамстор Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЛИПА МИЛ ТЕТРАТКА А4 АКЦИЈА

ЛИПА МИЛ ТЕТРАТКА А4 АКЦИЈА

62 ден
Слика од ПОДРАВКА СУПА ШВАЈЦАРСКА 54Г

ПОДРАВКА СУПА ШВАЈЦАРСКА 54Г

49 ден
Слика од АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА ЈУНИОР 95Г

АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА ЈУНИОР 95Г

49 ден
Слика од ХЕЛЛ ГЕЈМЕРСКИ ЕНЕР. ПИЈАЛОК ЦРНА ЦРЕША 250МЛ

ХЕЛЛ ГЕЈМЕРСКИ ЕНЕР. ПИЈАЛОК ЦРНА ЦРЕША 250МЛ

38 ден 28 ден