.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДОА СРЕДСТВО ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ПОВРШИ. БЕЛ ЦВЕТ 1000МЛ

SKU: 30620449
banner
Достапност: На залиха
59 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Универзално сретство за површини

<5% Нејонски сурфактант, <5% Метилхлороизотијазолинон, Метилизотијазолинон, <5% Парфем, CI 45100, CI 14720, CI 19140.

24 месеци

Да се чува подалеку од прехранбени производи. Да не се употребува за чистење на раце, лице, тело и прехранбени производи. Доколку има потреба од медизинска помош чувајте ја амбалажата. Избегнувајте долготраен контакт со средството. Во случај на несакано проголтување веднаш обратете се на лекар. Да се чува подалеку од деца. Употребувајте заштита за очи/ лице.

Ендекс

Рамстор Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од МАМАС АЈВАР ЛУТ 550Г

МАМАС АЈВАР ЛУТ 550Г

359 ден
Слика од ДАВИДОФ РИЧ СИЛВЕР

ДАВИДОФ РИЧ СИЛВЕР

120 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА ГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА ГАЗИРАНА 1.5Л

27 ден
Слика од ЛИПА МИЛ ТЕТРАТКА А4 АКЦИЈА

ЛИПА МИЛ ТЕТРАТКА А4 АКЦИЈА

62 ден