.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДОА СРЕДСТВО ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ПОВРШИНИ ЛАВАНДА 1000МЛ

SKU: 30620452
banner
Достапност: На залиха
59 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Универзално сретство за површини

<5% Анјонски сурфактант, <5% сапун. <5% Нејонски сурфактант, 0,5% -2,5% Белило натриум хипохлорит на база на хлор, (Cas 7681-52-9), <5% Натриум Хидроксид (Cas. 1310-73-2), парфем.

24 месеци

Да се чува подалеку од прехранбени производи. Да не се употребува за чистење на раце, лице, тело и прехранбени производи. Доколку има потреба од медизинска помош чувајте ја амбалажата. Избегнувајте долготраен контакт со средството. Во случај на несакано проголтување веднаш обратете се на лекар. Да се чува подалеку од деца. Употребувајте заштита за очи/ лице.

Ендекс

Рамстор Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ИНДОМИ НУДЛИ ТЕСТЕНИНИ ЗЕЛЕНЧУК 5X75Г

ИНДОМИ НУДЛИ ТЕСТЕНИНИ ЗЕЛЕНЧУК 5X75Г

92 ден
Слика од ХЕБА 1.5Л

ХЕБА 1.5Л

32 ден
Слика од ЛИПА МИЛ ТЕТРАТКА А4 АКЦИЈА

ЛИПА МИЛ ТЕТРАТКА А4 АКЦИЈА

62 ден
Слика од АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА ЈУНИОР 95Г

АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА ЈУНИОР 95Г

52 ден