.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДЕЗИНТАЛ ВЛАЖ. МАРАМИЦИ ЗА ОДРЖУВАЊЕ ХИГИЕНА 72/1

SKU: 31600197
Достапност: На залиха
117 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ВЛАЖНИ МАРАМИЦИ ЗА ОДРУВАЊЕ НА ХИГИЕНА

Активни состојки:100г лосион содржи 72.5г Алкохол и 0.33г Дидецилдимониумхлорид.Помошни состојки:Вода, Пропилен гликол, Лимонска киселина, Коко глукозид

24 месеци

Да се чува на суво место подалеку од сончева светлина

Сапаро-Р.Турција

Алкалоид АД Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од СКОПСКО ИПЛ ЛИМЕНКА 500МЛ

СКОПСКО ИПЛ ЛИМЕНКА 500МЛ

53 ден 43 ден
Слика од ЗЛАТЕН ДАБ ЛИМ.4X0.5Л

ЗЛАТЕН ДАБ ЛИМ.4X0.5Л

159 ден
Слика од МЕГЛЕ МЛЕКО 3.2% MM 1Л

МЕГЛЕ МЛЕКО 3.2% MM 1Л

55 ден
Слика од ЧЕСТЕРФИЛД ТД АКВА 19

ЧЕСТЕРФИЛД ТД АКВА 19

95 ден