.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДВОПЕК

SKU: 05112205
Достапност: На залиха
33 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

претставува препечен леб ,кој се добива од леб сечен на парчиња и повторно печен .
Пченично брашно тип-500, сол , квасец, адитив, сусам. Алергени: сусам и глутен
30 дена
На температура од 18 -22°C
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*