.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДАНУБИУС БРАШНО НАМЕНСКО 1КГ Т-500

SKU: 05010087
Достапност: На залиха
37 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Пченично бело брашно ТИП 500
Содржи пченичен глутен
310 дена
Да се чува на суво, чисто и проветрено место
Данубиус Д.о.о Нови Сад Р.Србија
Колид С Тим Колешино 6 Струмица

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*