.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДАК АКТИВ КЛИН ТВРДА ВЛОШКА ПАЈН 38,6Г

SKU: 30630486
Достапност: На залиха
115 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Duck Active Clean tvrda vloska miris pine 38.6gr<5 % амфотерни сурфактанти, >30 % анјонски сурфактанти. Исто така содржи мирис, линалол, кумарин, цитреналол, геранилол, цитралНеограниченДа се чува на суво местоSC JOHNSON ITALYOrbico Doo

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*