.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДАИПЕРС СЕНЗИТИВ 5 11-24КГ. 44/1

SKU: 31050226
Достапност: На залиха
565 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Пелени за деца
САП (супер впивливи), мека материjа, полиолефин, полиестер, еластични нишки, лепила, растителни екстракти (алое вера, витамин Е, камилица, протеин од свила, маслиново масло). Да се чува на суво и ладно место. За да избегнете ризик од загушување или гушење, чувајте ги подалеку од дофат на деца и бебиња.
3 години од датумот на производство
Да се чува на суво место
МЕГА Грција
Мако Маркет ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*