.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГУРАБИJА СЛАТКА КАВАЛА ПОСНА КГ

SKU: 05112280
Достапност: На залиха
350 ден

Ситни колачи во облик на срце прекриени со шеќер во прав
брашно тип-500, маргарин, шеќер во прав,пециво таан. Алергени: глутен ,сусам
15 дена
На температура од 18 -22°C
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*