.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГУРАБИЈА СОЛЕНА ПРАЗНА

SKU: 05990312
Достапност: На залиха
350 ден

Претставува печен солен производ од тесто од квалитетни состојки ..
брашноТ500,шеќер,сол,јајца,квасец,маргарин,сусам Алергени:глутен, јајца,сусам
15дена
На температура од 18 -22°C
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*