.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГУРАБИЈА СОЛЕНА ПОЛНЕТА СО МАСЛЛИНКА КГ

SKU: 05031057
Достапност: На залиха
475 ден

Солена гурабија полнета со маслинка ,претставува печен солен производ од тесто од квалитетни состојки во облик на топче полнето со маслинка .
БрашноТ500,шеќер,сол,јајца,квасец,,маргарин,зејтин,маслинка ,сусам,магдонос. Алергени:глутен,млечни протеини, јајца,сусам
15дена
На температура од 18 -22°C
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*