.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГУРАБИЈА СЛАТКА СО ЧОКОЛАДО И ОРЕВИ

SKU: 05112281
Достапност: На залиха
390 ден

Десерт во облик на круг (ситни колачи) и во средината полнето со термосабилен крем
Пченично брашно тип-500, маргарин, јајца, шеќер,чоколадни капки,пециво цимет,термостабилно чоколадо,орев Алергени: глутен, млеко во прав,орев јајце
15 дена
На температура од 18 -22°C
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*