.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГУРАБИЈА СЛАТКА СО ЧОКОЛАДО И КОКОС KG

SKU: 05990318
Достапност: На залиха
350 ден

Ситно колаче со чоколадо и кокос
брашно тип-500, маргарин, јајца, шеќер,чоколадни капки,пециво цимет,кокос. Алергени: глутен, млеко во прав, јајца
15 дена
На температура од 18 -22°C
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*