.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГУРАБИЈА СЛАТКА СО ЧОКОЛАДО ВО СРЕДИНА

SKU: 05112290
Достапност: На залиха
350 ден

Колачи со чоколадо во средина со префинет вкус штпо се топи во устата
Пченично брашно тип-500, маргарин, јајца, шеќер,чоколадни капки,пециво цимет,термостабилно чоколадо,орев Алергени: глутен, млеко во прав, јајца
15 дена
На температура од 18 -22°C
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*