.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГУРАБИЈА СЛАТКА СО ОРЕВИ КГ

SKU: 05112299
Достапност: На залиха
390 ден

слатка гурабија со ореви претставува одличен десерт
Пченично брашно тип-500, маргарин, јајца, шеќер,чоколадни капки,пециво цимет,орев Алергени:глутен, млеко во прав,орев, јајца Начин на чување: 18-22°С
15 дена
На температура од 18 -22°C
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*