.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГУРАБИЈА СЛАТКА СО МАРМАЛАД

SKU: 05112283
Достапност: На залиха
390 ден

Десерт во облик на круг (ситни колачи) и во средината полнето со овошно полнило
Пченично брашно тип-500, маргарин,, шеќер,,пециво цимет,пемез од грозје сусам Алергени: глутен,сусам
15 дена
На температура од 18 -22°C
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*