.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГРАНД АРОМА 500ГР

SKU: 03210083
Достапност: На залиха
225 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Мешаница на печено мелено кафе
Кафе арабика и кафе робуста.
Означен на амбалажата
По отворање на кесичката, препорачливо е содржината да се чува во затворен сад на суво и ладно место
Гранд Дооел
Атлантик Трејд Доо

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*