.
Menu Close

ГОРСКА ВОДА ГАЗИРАНА ПЕТ 5+1 1.5Л

SKU: 08060330
banner
Достапност: На залиха

1 ПАРЧЕ =23.17ДЕН

139 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:ГОРСКА ГАЗИРАНА ВОДА 6x1.5Л
Состав: ГАЗИРАНА НИСКОМИНЕРАЛНА ПРИРОДНА ИЗВОРСКА ВОДА. СОДРЖИ ВО МГ: КАЛЦИУМ 26,50; ХЛОРИДИ 1,30; БИКАРБОНАТИ 111; CО₂ 3000; СУВ ОСТАТОК 154; НАТРИУМ 4,50; МАГНЕЗИУМ 3,60; КАЛИУМ 3,70.
Рок на употреба: 1 ГОДИНА
Начин на чување: ДА СЕ ЧУВА НА ЛАДНО И ТЕМНО МЕСТО НА ТЕМПЕРАТУРА ДО 18°
Производител:КОДИНГ-ГОРСКА ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*