.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГОРБАЧОВ ВОДКА 1Л

SKU: 02300058
Достапност: На залиха
739 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

водка
алкохолен дестилат 40% алкох.
неограничен
на суво и темно место
Хенкел, Визбаден, Германија
ХМ Спирит, Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*