.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГОЛД СЛАТКО ОД КОСТЕН 1,100 ГР

SKU: 07050423
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =28.09ДЕН

689 ден
Овој производ има минимално количество од 1

СЛАТКО ОД КОСТЕНИ
КОСТЕНИ,ВОДА,ШЕЌЕР, РЕГУЛАТОР НА КИСЕЛОСТ Е330(ЛИМОНСКА КИСЕЛИНА)
ОЗНАЧЕНО НА АМБАЛАЖАТА.
ПОСЛЕ ОТВАРАЊЕ ДА СЕ ЧУВА ФРИЖИДЕР И ДА СЕ КОРИСТИ ВО РОК ОД 30 ДЕНА
БАЛКАН СВИТ ФАКТОРИ ДООЕЛ
БАЛКАН СВИТ ФАКТОРИ ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*