.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГЛОС ВЛАЖНИ МАРАМЧИЊА ЗА СТАКЛО 30/1

SKU: 31600190
Достапност: На залиха
79 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Влажни марамици за чистење стаклени површини<Анјонски површинско активни супстанци, Парфем, Конзерванс(Бензизотиазолинон, Метилизотиазолонон).2 годиниНа суво и темно местоСапро, ТурцијаАлкалоид А.Д. Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*