.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
20 Поени

ГЛЕЈД ГЕЛ ОСВЕЖ.ЗА ПРОСТОРИИ-ЛАВАНДА 150ГР

SKU: 31130036
Достапност: На залиха
115 ден 99 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ГЛЕЈД ГЕЛ ОСВЕЖ.ЗА ПРОСТОРИИ-ЛАВАНДА 150ГР
D-Limonen, parfume
Неограничен
Да се чува на суво место подалеку од дирекна сончева светлина
SC Johnson, Italy
Orbico Doo, Skopje

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*