.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГЛЕЈД АУТОМАТИК РЕФИЛ ЈАБОЛКО ЦИМЕТ 269МЛ

SKU: 31130553
Достапност: На залиха
302 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Глејд аутоматик рефил мирис јаболко и цимет 269мл
aceton, parfem, 4-tert-butil cikloheksil acetat
Неограничен
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
СЦ Џонсон Италија
Орбико Доо

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*