.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГЛАВА ОД КРАП СВЕЖА

SKU: 18030041
Достапност: На залиха
70 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Глава од Крап свежа
7 дена
од 0°C до 4°С
Потекло од Македонија
ДТ Рибокомерц

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*