.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГЛАВА ЛОСОС ПАРЧЕ СВЕЖА

SKU: 18030122
Достапност: На залиха
100 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Глава лосос парче свежа
7 дена
од 0°C до 4°С
Потекло од Норвешка
ДТ Рибокомерц

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*